​Про нас

GDA – це навчально-методичний центр з підготовки пілотів та операторів БПЛА, що проводить навчання спільно з «Армією дронів». Слухачі отримують системні теоретичні знання та практичні навички використання БПЛА у зоні бойових дій.

Практичні зайняття проводяться на різних полігонах м. Києва та області с різним ландшафтом, територією та інфраструктурою, що наближає умови тренування до зони бойових дій

​Наші інструктори

Роман

Інструктор курсів FPV та аеророзвідки

Євген

Інструктор курсу аеророзвідка

Лілія

Інструктор курсу аеророзвідка

​Київські аеророзвідники з Global Drone Academy можуть навчити, як знищити квадрокоптером ворожий танк

Зараз хлопці вже проходять такий курс на маленьких навчальних FPV-дронах. Вони за розміром, як ваш мобільний телефон», — каже Антон. Спочатку вони літають в приміщенні. Після опанування цих навичок вони будуть літати вже на полігоні. Коли студенти опанують ці навички, вони зможуть виконувати завдання з ураження цілей за допомогою квадрокоптеру. На такому дроні закріплена вибухівка, яка може вивести з ладу навіть танк. FPV-дрони дуже маневрові, швидкі та можуть бути спрямовані безпосередньо в моторний відсік. Або ж залетіти у бліндаж і знищити всю живу силу. Інші цілі ударних дронів: склади боєприпасів, бензовози, техніка підтримки військ.

КОНТАКТИ

03150 м. Київ

Телефонуйте ​
0 800 80 08 09

gda.armyofdrones@gmail.com